• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ADIYAMAN HACAMAT
    • ADIYAMAN HACAMAT
    • Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde Malezya Homeopaty fakültesinden diploma almış ilk ve tek Hacamat uzmanı: Fethi ÇAYIR

Şifanın adresine hoş geldiniz

Site Haritası
Takvim
Migren


 
Migreniniz mi var? torbalarla ilaç kullanmaktan bıktınızmı? Peki Hacamat ı denediniz mi? Bir çok hastalığın yanı sıra Migren Hacamat ile yarım saatlik bir işlemdir. Allah ın izniyle. Aynı şey sinüzit için de geçerlidir.

SÜLÜK
SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞI

HACAMAT NASIL YAPILIR

                                       
                                         HACAMAT NASIL
YAPILIR ?


Hacamat, deri altındaki kılcal damarlarda birikmiş pis kanı neşter ile küçük dokunuşlar yaptıktan sonra vakum gücü ile o kanı dışarı çıkarmaktır. Damardan alınan kan ile hacamat arasında çok fark vardır. Damardan alınan temiz, hacamat ile alınan kan tamamen ölü hücreler, iltihap, toksin vb. gibi şeylerdir. .....

Tabi ki yapılacak olan noktalar çok önemlidir. Her noktanın derinliği ve herkesin kan oranı farklıdır. Bunları ancak yıllarını bu işe veren uzman haccamlar bilir. Çok şükür biz on ikinci yılımıza girdik. Onbinlerce müşterimiz oldu. Hepsi bizden memnun ve dualarını eksik etmiyorlar.....Sizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)
STRES

 
Bazı insanlar ortada hiç bir sebep yokken de sürekli stres içindeler bunun sebebi manevidir. Bu manevi rahatsızlıklar insanın görmediği diğer alemlerden gelir. Bunları ortadan kaldırmak için belli noktalardan uzman bir Haccam tarafından Hacamat yaptırmak gerekir. 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret85137
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708
Hava Durumu
ALTIN FİYATLARI