• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ADIYAMAN HACAMAT
    • ADIYAMAN HACAMAT
    • Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde Malezya Homeopaty fakültesinden diploma almış ilk ve tek Hacamat uzmanı: Fethi ÇAYIR

Şifanın adresine hoş geldiniz

Site Haritası
Takvim
Migren


 
Migreniniz mi var? torbalarla ilaç kullanmaktan bıktınızmı? Peki Hacamat ı denediniz mi? Bir çok hastalığın yanı sıra Migren Hacamat ile yarım saatlik bir işlemdir. Allah ın izniyle. Aynı şey sinüzit için de geçerlidir.

SÜLÜK
SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞI

HACAMATIN ZARARLARI

               

   
                                       HACAMATIN ZARARLARI


Sizde taktir edersiniz ki artık herkes hacamatçı olmuş. Hacamatın yüzlerce sırrı, ve bir çok riskli noktası vardır. Bir bakışla hacamatçı olan kişiler hayatta bunları bilmezler. İddia ederim hangi noktadan yapın deseniz hemen atarlar neşteri oraya yapılır mı? Yapılmaz mı? konusunda hiç bilgileri yoktur. Eğer ömrünü inşaatlarda geçirmiş ve bir günde hacamatçı olmuş bu kişilere yaptırırsanız bunun maaalesef ölüme kadar yolu vardır.  Bizden dostça tavsiyedir .....               Sizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)
STRES

 
Bazı insanlar ortada hiç bir sebep yokken de sürekli stres içindeler bunun sebebi manevidir. Bu manevi rahatsızlıklar insanın görmediği diğer alemlerden gelir. Bunları ortadan kaldırmak için belli noktalardan uzman bir Haccam tarafından Hacamat yaptırmak gerekir. 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret77011
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.553015.6153
Euro16.205316.2702
Hava Durumu
ALTIN FİYATLARI