• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ADIYAMAN HACAMAT
    • ADIYAMAN HACAMAT
    • Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde Malezya Homeopaty fakültesinden diploma almış ilk ve tek Hacamat uzmanı: Fethi ÇAYIR

Şifanın adresine hoş geldiniz

Site Haritası
Takvim
Migren


 
Migreniniz mi var? torbalarla ilaç kullanmaktan bıktınızmı? Peki Hacamat ı denediniz mi? Bir çok hastalığın yanı sıra Migren Hacamat ile yarım saatlik bir işlemdir. Allah ın izniyle. Aynı şey sinüzit için de geçerlidir.

SÜLÜK
SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞI

SAHTE HACAMATÇI

                                            

                                        SAHTE HACAMATÇIHacamat yaptıracaksanız çok dikkatli olun . Adıyaman ve çevresinde bize gelip hacamat yaptıran ve hemen ertesi gün bu işe başlayan yüzlerce kişi vardır. Bu işin hakkını veren arkadaşlarımızda vardır, maalesef bu iş ile zerre kadar alakası olmayanda vardır. Hatta matbaadan diploma yaptırmış herkese ben diplomalı hacamatçıyım diyen de vardır. Ve birbirini sakatlayan kişilerde vardır. bizden dostça tavsiyedir.
 
                                    

                   

Sizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)
STRES

 
Bazı insanlar ortada hiç bir sebep yokken de sürekli stres içindeler bunun sebebi manevidir. Bu manevi rahatsızlıklar insanın görmediği diğer alemlerden gelir. Bunları ortadan kaldırmak için belli noktalardan uzman bir Haccam tarafından Hacamat yaptırmak gerekir. 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret85137
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708
Hava Durumu
ALTIN FİYATLARI